Organizacijų tobulėjimo variklis – bendravimas ir bendradarbiavimas

Galimybė susipažinti, pabendrauti, pasidalinti idėjomis ir aptarti organizacijų iššūkius – turime tradiciją kasmet sukviesti visus Aktyvių piliečių fondo finansuojamų projektų vykdytojus į neformalų renginį. Šiemet birželio 9 dieną tą ir padarėme.

Daugiau nei 40 dalyvių iš įvairių organizacijų bendravo, diskutavo apie perdegimo pavojus ir kaip juos suvaldyti, pristatė savo projektus ar pasidžiaugė kitų rezultatais.

„Mes sukuriame neformalią aplinką, kurioje galima sutikti žmones, su jais pabendrauti, užmegzti santykį ir visada tai atneša kažkokią tai naudą. Ar tai būtų bendras projektas, bendra iniciatyva ar tiesiog draugystė. Aš asmeniškai labai tikiu tokio neformalaus bendravimo galia“, – sako Sandra Adomavičiūtė, Atviros Lietuvos fondo vadovė.

Panašias mintis išsakė ir atvykusių nevyriausybinių organizacijų atstovai.

„Pirmiausia tai nauda pažvelgti į save, į tam tikrus procesus iš šalies, įsivertinti. Taip pat tai yra aplinka, kai tu esi priverstas padėti savo mobilųjį telefoną į šalį, trumpam atitrūkti nuo visų reikalų“, – įsitikinęs Andrej Rudanov, Gyvybės mokslų ir edukologijos instituto atstovas.

Kontaktai

Atviros Lietuvos fondas
Didžioji g. 5, Vilnius 01128,

Tel. +370 614 02379
el. paštas: info@apf.lt
www.apf.lt

Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai yra Islandijos Respublikos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse. 2019 – 2024 m. Lietuvoje veikia EEE finansinio mechanizmo finansuojamas Aktyvių piliečių fondas, pilietinei visuomenei Lietuvoje stiprinti ir pažeidžiamoms grupėms įgalinti skiriantis 9 mln. eurų.

Fondą administruoja