Įvyko pirmas NVO organizacijų telkimo renginys

Birželio 17 d. įvyko gyvas „Aktyvių piliečių fondo“ programos vykdytojų ir NVO akademijos absolventų susibūrimas. Pasakotos istorijos iš gyvenimo ir veiklos dienų, aptarinėtas sektoriaus vertės ir iššūkių spektras, žaista, grota, būta kartu. Sektoriaus žmonės smalsiai ir imliai klausėsi vieni kitų, džiaugėsi bendryste ir linkėjo kartoti šį telkimo būdą.

Gyvi „vienoje valtyje irkluojančių“ žmonių susitikimai – nepamainomi. NVO sektoriaus organizacijos yra gyvos, prasmingai veikiančios, smalsios ir mielai besidalinančios. Džiaugiamės naujai užgimstančia tradicija – vasaros pradžioje surengti mūsų administruojamo „Aktyvių piliečių fondo“ bei NVO akademijos dalyvių susibūrimą. Iki kitų kartų!

Kontaktai

Atviros Lietuvos fondas
Didžioji g. 5, Vilnius 01128,

Tel. +370 614 02379
el. paštas: info@apf.lt
www.apf.lt

Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai yra Islandijos Respublikos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse. 2019 – 2024 m. Lietuvoje veikia EEE finansinio mechanizmo finansuojamas Aktyvių piliečių fondas, pilietinei visuomenei Lietuvoje stiprinti ir pažeidžiamoms grupėms įgalinti skiriantis 9 mln. eurų.

Fondą administruoja