Kviečiame į konsultacijas dėl Aktyvių piliečių fondo antrojo kvietimo paraiškų

Organizacijoms, ketinančioms teikti paraiškas antrajam kvietimui, parengėme 2 vaizdo pristatymus apie Aktyvių piliečių fondo reikalavimus projektams ir projektų atrankos etapus. Susipažinti su pristatymais galite jums patogiu laiku:

Aktyvių piliečių fondo tikslai, prioritetai, bendrieji reikalavimai

Antrojo kvietimo specifika, projektų atranka, paraiškos ir priedai, finansinės sąlygos

Susipažinusius su pristatymais, kviečiame registruotis į atviras konsultacijas, kurių metu bus galima konsultuotis dėl paraiškų rengimo, pateikimo ir jų atrankos. Konsultacijos vyks nuotoliniu būdu:

Rugpjūčio 24 d. 10.00–11.00 val. (ketinantiems rengti mažos apimties projektus);

Rugpjūčio 25 d. 15.00–16.00 val. (ketinantiems rengti vidutinės apimties projektus);

Rugpjūčio 27 d. 10.00–11.00 val. (ketinantiems rengti vidutinės apimties projektus);

Rugpjūčio 30 d. 15.00–16.00 val. (ketinantiems rengti mažos apimties projektus).

Norintys dalyvauti konsultacijose, turėtų užpildyti registracijos anketą. Techniniai prisijungimo prie konsultacijos duomenys bus atsiųsti užsiregistravusiems dalyviams anketoje nurodytu el.paštu.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad konsultacijos vyks klausimų – atsakymų forma ir išsamūs antrojo kvietimo reikalavimai pristatomi NEBUS, todėl ypatingai svarbu, kad iš anksto susipažintumėte su pateiktais vaizdo pristatymais. Pildydami registracijos anketą galite iš anksto užduoti rūpimus klausimus.

Kontaktai

Atviros Lietuvos fondas
Didžioji g. 5, Vilnius 01128,

Tel. +370 614 02379
el. paštas: info@apf.lt
www.apf.lt

Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai yra Islandijos Respublikos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse. 2019 – 2024 m. Lietuvoje veikia EEE finansinio mechanizmo finansuojamas Aktyvių piliečių fondas, pilietinei visuomenei Lietuvoje stiprinti ir pažeidžiamoms grupėms įgalinti skiriantis 9 mln. eurų.

Fondą administruoja