NVO akademija 2021/22 pusmečiui įsuks 17 organizacijų iš visos Lietuvos

17 – a nevyriausybinių organizacijų iš visos Lietuvos jau šį mėnesį pradeda stiprinti savo organizacijos veikimo raumenis NVO akademijoje. Visos organizacijos tik ką dalyvavo trijų dienų intensyviuose praktiniuose mokymuose, kuriuose turėjo progą identifikuoti savo organizacijos stiprybes ir stygius. Su iškilusiais poreikiais ir iššūkiais organizacijos, lydimos patyrusių akademijos lektorių, darbuosis pusę metų.

„NVO akademija suteikia laiko permąstyti savo organizaciją, palydi pasirinkimuose, padrąsina sprendimuose, nes čia dalinamės ir ieškome visi kartu – tiek savo sričių ekspertai, tiek skirtingą, bet labai ypatingą patirtį sukaupusių organizacijų atstovai. Stiprinsime vieni kitus!“ – sako NVO akademijos socialinių lyderių programos vadovė Živilė Kubilienė. Jai antrina Jurgita Ribinskaitė – Glatzer, vadovaujanti socialinio verslumo daliai: „Nenustosiu kalbėti apie tai, kaip svarbu organizacijoms bendradarbiauti, mokytis vieniems iš kitų. NVO akademija suteikia ne tik ekspertinį palydėjimą, bet yra platforma bendrystei, tinklaveikai ir itin svarbiai savistabai ir savipagalbai.

NVO akademijoje 2021 – 2022 studijuos: I. Luckevičiaus baltarusių muziejus, Baltarusių bendruomenės ir kultūros centras Vilniuje, asociacija „Padėkime vaikams“, asociacija „Balsių bendruomenė“, asociacija Paparčių krašto bendruomenė, LŽNS filialas Vilniaus neįgaliųjų dienos centras, asociacija Rietavo moterų užimtumo centras, VšĮ Septynios akimirkos,  Klaipėdos bendruomenių asociacija, VŠĮ Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas, VšĮ „Edukacijos Ambasadoriai“, visuomeninė organizacija Senjorų pasaulis, Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija, VšĮ „Tobulėkime kartu“, Švietimo tyrimų ir inovacijų institutas, Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“, VŠĮ ,,Unikalus šokis“, VšĮ „Aukim!“.

Organizacijas lydės lėšų pritraukimo temoje lydės Giedrė Šopaitė – Šilinskienė ir Živilė Pikturnaitė (Aukok.lt), Organizacijų projektinio raštingumo žinias stiprins Paulius Godvadas (Kitokie projektai), strateginio planavimo ir valdymo temas pristatys Donatas Ramonas (CRC Consulting), finansinį tvarumą diegs Jurga Poškevičiūtė (Galiu gyventi/Pilietinių iniciatyvų centras) ir finansų konsultantė Aušra Meškauskienė, socialinio verslo modelio pritaikymą NVO dėstys Tim van Wijk (Pirmas blynas) ir Jurgita Ribinskaitė –Glatzer (Geri norai) , lyderystės, savanorystės ir bendruomenių įtraukimo svarba dalinsis dr. Neringa Kurapkaitienė ir Žilvinas Mažeikis (Socialinis sufleris), marketingo ir komunikacijos tiesomis dalinsis Giedrė Simanauskaitė, Jorė Astrauskaitė (We are marketing).

Kontaktai

Atviros Lietuvos fondas
Didžioji g. 5, Vilnius 01128,

Tel. +370 614 02379
el. paštas: info@apf.lt
www.apf.lt

Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai yra Islandijos Respublikos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse. 2019 – 2024 m. Lietuvoje veikia EEE finansinio mechanizmo finansuojamas Aktyvių piliečių fondas, pilietinei visuomenei Lietuvoje stiprinti ir pažeidžiamoms grupėms įgalinti skiriantis 9 mln. eurų.

Fondą administruoja